Poraďte se s námi...

O společnosti

Naše společnost působí od roku 2010 na českém trhu a nabízíme svým klientům služby ve všech odvětvích oboru technická ekologie nebo též podniková ekologie.

Především se jedná o zajištění služeb externího ekologa jako kompletní servis, případně zajišťování některých dílčích složek z této oblasti, podle přání a potřeb klienta. Znamená to zpracovávání veškeré provozní dokumentace z oblasti životního prostředí, získání potřebných souhlasů a povolení, případně zpracování podnikových směrnic a podobně. Součástí naší práce je zastupování klientů při jednáních a kontrolách ze strany orgánů státní správy.

Podrobnější informace o našich službách naleznete zde.

Jsme nezávislou poradenskou a expertní firmou. V průběhu dosavadní praxe jsme prošli zkušenostmi u mnoha klientů z různých průmyslových odvětví, např. autoopravárenství, strojírenství, stavebnictví, čistění odpadních vod, silniční přeprava, správa silnic, výroba střešních krytin, kompostování odpadu, zpracování kovových odpadů, elektroodpadu i autovraků, výroba nábytku, zemědělství, energetika a další. V těchto odvětvích jsme získali bohaté zkušenosti při realizaci zakázek pro naše nejrůznější klienty.

Získané zkušenosti rádi nyní zúročíme u Vás. Naším cílem je zajistit pro naše klienty co nejkvalitnější služby v našem oboru.


Informace podle obchodního zákoníku naleznete zde.

Informace o aplikaci pravidel Evropského nařízení GDPR naleznete zde.